top of page

Individuální konzultace

Tady se budete cítit královsky. Hned po příchodu máte nachystaný hrnek lahodného čaje a pohodlný semišový gauč. Odhodíte ze sebe všechny starosti a obavy. Záhy pocítíte uvolnění a zažijete možnost vidět svůj život v nových barvách.

arrow-down.gif.c819a92ab7162c828e944727a

Co nejčastěji řešíme na konzultacích

Během hodiny jste ten nejdůležitější člověk na světě! Jste středem mé pozornosti. Velmi bedlivě vás poslouchám, vnímám a chápu. Budete v bezpečí a zažijete ten pocit, kdy na vás opravdu záleží. V takových situacích přicházejí ta nejlepší řešení. Vyberu pro vás nástroje a techniky, které nám pomohou nastartovat okamžitý pocit zlepšení. Domů budete odcházet s pocitem, v který jste možná už ani nevěřili.

in-vyziva.png

Výživové poradenství - naučit se dobře jíst nikdy nebylo jednodušší.

J5.png

Zdraví, energie a vitalita - zbavit se různých neduhů, únavy a vyčerpání. Nabrat novou životní sílu.

hp-zena.png

Vztah k sobě - být skutečně spokojený a šťastný sám se sebou.

J7.png

Všechny moje vztahy - učit se ze vztahů a tím je budovat a posilovat, nebo i ukončovat.

vztek.png

Stínové aspekty - Strachy, obavy, vztek, zášť. Prožíváte je? A chcete pochopit, z čeho pramení?

J8.png

Čistá hlava - máme kolotoč myšlenek a většina je negativních. Naučím vás je zastavit a změnit.

Jaké techniky používám při konzultacích

Nemusím se držet žádných omezení. Ani nevolím módní techniky. Jdu cestou, která musí být smysluplná a přínosná. Každý jsme jiný a každý potřebujeme něco jiného. Znám mnoho technik a přesto pro vás volím jen některou z nich. Máte štěstí. A že to funguje poznáte sami velmi rychle.

Nastavení mysli

Kolikrát jste už slyšeli, že všechno začíná ve vaší hlavě? Pravdou je, že to tak opravdu je. Naše mysl určuje směr našich životů. Naše myšlenky hrají klíčovou roli. Jak myslíme, tak žijeme. Ale co s tím? A dá se to vůbec změnit?

Na konkrétních příkladech vám ukážu, jak si ulehčit od vlastní hlavy a začít tvořit vědomý život. Určovat, jak se budu mít. Práce s vlastní myslí je klíčem k dosažení trvalé radosti a spokojenosti. Bez nového nastavení a přístupu k vlastním myšlenkám nedosáhnete toho, co si v životě přejete. Technik budete mít k dispozici mnoho, stačí si jen vybrat. 

"Když už nejsme dlouho schopni změnit situaci, čelíme výzvě změnit sami sebe."

Viktor E. Frankl

Jak vypadá komplexní přístup?

V tomto jedinečném konceptu se pečlivě postarám o výživu vašeho těla i ducha. Kvalitní strava, posílení vztahu k sobě a meditační praxe. Péče o duši a zkrocení vlastních myšlenek k tomu rozhodně patří. Už žádné bezduché poradenství. Budu vás vnímat ve vaší celistvosti a vy se tak začnete vnímat také. 

in-individual.png

Individuální konzultace

in-sebehodnota.png
J8.png
in-vyziva.png
ondrej-matous--mAQki4ojus-unsplash_edite
angryimg.png

Pojďme se potkat na individuálním sezení!

Dospěli jste do fáze, kdy už cítíte nutnost něco změnit? Možná vám chybí vůle a možná se prostě jen nedaří. Můžete nezávazně vyplnit náš formulář. Když budete chtít, nastavíme společně stravu i hlavu tak, aby vše pracovalo pro vás. Povedu vás k výsledku a vašemu snu. 

+ 420 777 550 431

Kotva 1
bottom of page