top of page
ondrej-matous-oLzBG3jNiQ8-unsplash_edite

Poznání sebehodnoty

Když znám své hranice, umím si je nastavit. Vím co mám dělat, když je někdo překročí. Umím říkat ne. A také znám své schopnosti, dary a umím se ocenit. Pokud chcete žít sebe-vědomější a šťastnější život, tak spolu můžeme posílit i vaši hodnotu.

arrow-down.gif.c819a92ab7162c828e944727a

Jak pracujeme na poznání sebehodnoty

Spoluprací se mnou zjistíte, že jste ten nejdůležitější člověk na světě. Vstupte se mnou do svého skutečného JÁ.

1

Uvědomte si

V životě nemáme moc příležitostí říct o sobě skutečnost. Denně nosíme masku. Víte, jak o sobě mluvíte? Jak se skutečně vnímáte? Já vám položím několik otázek. A vám se neskutečně uleví. Ano, to chcete!

3

Posilte

A začneme pracovat. Je to jako v posilovně vlastní hodnoty. Vy vybíráte co chcete posílit, jak hodně cvičit a jak chcete vypadat na konci tréninku. Já vás zkušeně vedu, podporuji a podávám buď nástroje, nebo ručník. Vytvoříme vaši budoucnost.

2

Co chcete

Dobře, máte svoji průvodkyni a spadl z vás kámen. Jenže to nestačí a my začínáme hledat. Co to je, co mě táhne dolů. Jak se chci cítit. Kým chci být a jakou roli v životě chci mít? Možná poprvé si uvědomíte, co vlastně chcete a co skutečně můžete. Nádhera.

4

Získejte

Dovedete si představit ten pocit po cvičení? Budete ze sebe nadšeni! Neopakovatelný pocit. Spokojenost, která vychází zevnitř. Život se vám začne měnit před očima. Budou přicházet nové příležitosti. Vaše vztahy začnou rozkvétat. Pocítíte nový příval energie. A tak to je, budete šťastní!

„Souměrné rysy ani dokonalé proporce z nikoho krasavce neudělají… Musíte mít jiskru, oheň a určité sebevědomí… Ostatně za všechno, co vidíte, vděčím špagetám.“

- Sophia Loren

S čím vám poznání sebehodnoty pomůže?

Nejednou mě navštívila žena, která si nevěřila. Měla nízké sebevědomí a to se projevovalo ve všem. Neměla u sebe "toho pravého", práce jí nešla a nebavila, byla vyčerpaná a smutná. Rozhodně se necítila jako nádherná žena. Ale rozhodla se pro změnu. Vyhledala mě. Začaly jsme u její hodnoty a tu cíleně posilovaly. Náročný a obyčejný život se začal měnit na naplňující a zábavný. Nebyl za tím zázrak, ale její rozhodnutí.

Vztahy. Dostatek podpory a inspirace. Pochopení pro sebe i druhé. 

Zdraví. Zdravé tělo plné energie a elánu. Zvýšená odolnost a imunita. Krása vnitřní i vnější. 

Práce. Plnění pracovních snů a vizí. Zlepšení schopnosti se prezentovat. Posílení vyjednávacích dovedností. 

. Realizace svých zálib a koníčků. Dostatek času pro odpočinek a relaxaci. Nalezení svého poslání.

hp-zena.png
ondrej-matous--mAQki4ojus-unsplash_edite
angryimg.png

Chcete poznat svojí sebehnodnotu?

Dospěli jste do fáze, kdy už cítíte nutnost něco změnit? Možná vám chybí vůle a možná se prostě jen nedaří. Můžete nezávazně vyplnit formulář. Když budete chtít, posílíme společně vaši sebehodnotu, aby vše pracovalo pro vás. Povedu vás k výsledku a vašemu snu. 

+ 420 777 550 431

Kontat
bottom of page