top of page
ondrej-matous-QJ21VdGWvz0-unsplash_edite

Vedené meditace

Dokážete si představit chvíli, kdy opravdu na nic nemyslíte? Meditace je čas, kdy se odpojíte od všeho, i vlastních myšlenek a jste jenom se sebou. Je to neopakovatelný a nádherný pocit. Nic jiného jej nedokáže nahradit. 

arrow-down.gif.c819a92ab7162c828e944727a

V čem může meditace pomoci?

Možná ve všem. Díky pravidelné meditaci najdete sebe samé, svoji vnitřní spokojenost a víru. A právě to vám pomůže v jakékoliv životní situaci. Vedená meditace je přitom velmi snadná. Můj hlas průvodkyně vás zavede přesně tam, kam potřebujete. Usměrní vaše myšlenky a vy tak zažijete její magické a hluboké účinky. 

Hluboký odpočinek

Schopnost uzdravování se

Nárust energie

Vyrovnanost a stabilita

Posilování sebedůvěry

Poznání osobní cesty a smyslu mého života

ondrej-matous-KT0xU-wXtoc-unsplash_edite

"Meditace je cestou, která Vám pomůže uvolnit poklady sebelásky, která odpočívá hluboko ve Vás."

- Pat Rodegast

ondrej-matous--mAQki4ojus-unsplash_edite

Jak začít meditovat?

Slovo meditace v nás vyvolává různé pocity. Většinou z ní máme respekt a provázejí ji přílišná očekávání. Okamžitě chceme umět vypnout mysl a zažít hluboký prožitek nebo vhled.

Když začínáte s meditací sami, zpravidla se nic takového nestane. Naopak. Během prvních pokusů si uvědomíte, že jste neustále vláčeni vlastní myslí. Nedokážete se zastavit. A tím to většinou končí. 

Co ale, kdybych vás tou meditací provedla. A vy byste už napoprvé pocítili, jaké to je. Dotknout se svého nitra, prožít si meditační stav naplno.

Meditovat je potřeba se naučit. Věnovat se denní praxi. Ať už doma sami s meditací vedenou nebo navštěvovat meditace skupinové.

Prožitková meditace
Prožitková meditace
18. 1. 2022 18:45 SEČ
Palackého 4

Nejbližší vedená meditace

angryimg.png

Chcete vedenou soukromou meditaci?

Umět meditovat není dar, ale práce s nádhernými výsledky. Naproti tomu prožít vedenou meditaci se mnou je dar pro vaše tělo i duši - bez práce. Nechte o sebe pečovat a užijte si okamžiky, které vás budou ještě několik dalších dnů naplňovat radostí a vnitřním klidem.

+ 420 777 550 431

Kotva 1
bottom of page