top of page
ondrej-matous-HFqO9PUb3ZI-unsplash_edite

Reference

Spokojený klient je pro mě málo. Nadšený klient, který díky mým službám skutečně získá krásnější život, je mým cílem. Srdečně děkuji těm, kteří mi o tom napíšou. Je to velká odměna pro mě a velká motivace pro druhé. Díky vašim referencím pomůžete dalším lidem k rozhodnutí dosáhnout větší spokojenosti a štěstí.

arrow-down.gif.c819a92ab7162c828e944727a

Petru jsem poznala jako skvělou lektorku při kurzech při prožitkovém semináři 4 ELEMENTY a tak jsem se rozhodla využít i její služby výživové poradkyně.

Při první schůzce k výživě mne překvapilo, že jsme se bavili hodně o vztazích v rodině a to mne hodně posunulo na mé cestě. Znovu jsem si uvědomila, že všechno se vším souvisí. Když jsem si měla psát před první schůzkou co vše sním a vypiji uvědomila jsem si naplno jak málo jídla mám o pití ani nemluvě takže jsem hodně změnila jídelníček především v tom, že jídla jsou zdravější,  je jich více a na těle a celkové pohodě je to hodně znát. Chvíli trvalo než mi tělo uvěřilo, že to myslím opravdu vážně, ale už jsou výsledky viditelné což samozřejmě dává energii pokračovat v nastaveném režimu.

Spolupráce je z mého pohledu naprosto skvělá. Mile mne překvapilo, že mi Petra psala z dovolené jak se mi daří dodržovat jídelníček a vůbec celkově jak se mám a jestli nepotřebuji s něčím poradit. Toto je pro mne hodně důležité, protože nemám nikoho kdo by mne v mojí změně podporoval a občas je to hodně těžké. Sama cítím jak mi stále stoupá sebevědomí a už nemám problém být před zrcadlem a sama sebe pochválit.   

Rozhodně bych služby vyhledala znovu a všem mohu jedině doporučit. Když jdu na schůzku mám hned lepší náladu a odcházím nabitá pozitivní energií. Petře jsem vděčná za hodně a věřím, že mi na mé cestě za lepší život ještě hodně pomůže.

 

Šárka Hauerová

asistentka v auditorské společnosti

K KREDIT s.r.o.

FB_IMG_15612219185036855.jpg

Petru jsem poznala na semináři nazvaném „Sebehodnota ženy“. Je to milá, krásná, sebevědomá žena, ze které vyzařuje obrovská energie. Svou otevřeností, chutí do života, přátelským přístupem a krásným úsměvem Vás vtáhne do svého světa. Svými schopnostmi Vás přiměje se nad sebou zamyslet a krůček po krůčku Vás vede k sebepoznání a uvědomění si, po čem toužíte, co chcete změnit, co můžete udělat proto, abyste se cítili lépe a jak toho docílit. Sice jsme se viděly poprvé v životě, ale přesto jsem měla pocit, jako bych vedle sebe měla dlouholetou kamarádku, které mohu důvěřovat.

 

Byl to pro mne zážitek, který mi pomohl změnit svůj život k lepšímu. Musím se přiznat, že mě Petra nepřestává překvapovat, čím vším se zabývá a při jakých příležitostech se s ní můžete potkat. Zatím jsem zjistila, že mimo jiné, pořádá lekce meditace,  je skvělá výživová poradkyně a je spoluautorkou projektu Treky v ráji, což jsou turistické výlety do přírody s menší skupinou lidí, při kterých poznáte krásnou přírodu a zažijete seminář založený na sebepoznávání, komunikaci, meditaci a dalších zajímavých tématech. Přiznám se, že moje další tajné přání je zúčastnit se tohoto semináře. A třeba se mi zase splní :-)

 

Lenka Boušková

asistentka vedení společnosti

TEPVOS, spol. s r.o.

lenka-bouskova.jpg

Petra Pavienská je úžasná a jemná žena, někdy mám pocit že je nadpozemská bytost. Vždy přesně ví co je potřeba, její napojení je obdivuhodné. Z jejích meditací v MB studiu odcházím vždy obohacená a plná dojmů. Děkuji ti Péťo!

Libuše Metelková (Smetanová)

zástupce vedoucí

Česká mincovna

Libuška.jpg

Tvé služby jsem využila v osobním rozvoji. V místě, kde je pořád co dělat a kam je dobré si zajít pro svou inspiraci a pohodu.

Tvá práce mi dala sílu do nemoci a nadhled do života.

 

Spolupráce s Tebou je mimořádně silná a přínosná. Zdá se být pro všechny, a přitom je individuální. Zdá se být povrchová a přitom jde do hloubky. Zdá se být jednoznačná a přitom je komplexní.

 

Moc se těším na čas osobního setkávání a rozvoje. Určitě ráda využiji Tvé služby znova. Nečekám na problém, který bych řešila. Přijdu, protože chci růst.

Pavla Dufková

zdravotník

pavla-dufkova.jpg

Již první setkání mi ukázalo mne samotnou z jiného úhlu pohledu, prostě není vždy všechno jen špatně, a pomocná ruka byla pevná a silná. Povedlo se mi dát dolů pár přebytečných kil, podívat se na sebe jinýma očima, učila jsem se mít se ráda. Prostě z ošklivého káčátka se stala sebevědomá princezna. :-)

Spolupráce je úžasná, otevřená a férová, dostala jsem spoustu návodů, jak se poprat se životem, jak najít smysl života, jak se dívat na lidi kolem sebe. A také rozlišit věci podstatné od nepodstatných.

Samozřejmě bych Tě doporučila dál, jistá pomocná ruka se hodí vždy, i když jsem si už opravdu myslela, že vím ... Doporučuji všem, kdo se ocitnou utopení v pocitu marnosti a beznaděje.

Hanka

soukromá účetní

60974585_2968257056548338_44068403664482

Milá Péťo. Už dlouho myslím na to, že Ti napíšu. Vlastně ani ne tak kvůli Tobě, jako spíš kvůli sobě a kvůli tomu, že Ti to prostě potřebuji říct.

 

Moc Ti děkuji za příležitost s Tebou pracovat a poznat Tě, i když letmo a krátce. Hodně jsi mě inspirovala a i díky Tobě jsem udělala velké změny. Odešla jsem ze společnosti, mám novou práci, manžela na rodičovské dovolené, začala jsem znovu studovat - studuju psychoterapii se zaměřením na koučování, sama jsem na terapii začala docházet a odbourávat svoje vnitřní bloky. Moc Ti děkuji za vše i za to, že můžu sledovat Tvoje další kroky a projekty. Třeba se ještě někdy setkáme.

 

Nikola Prouzová

Supervisor v externím callcentru

Nikola.jpg

Práce s Peťou mi pomohla s poznáním sebe sama a najitím osobního klidu a rovnováhy. Peťa mi pomohla se na sebe podívat jiným pohledem, pohled zevnitř, rozvážný a klidný pohled.  Nejen s pohledem na  mne ale na rozličné životní situace, které mne trápily a nevěděla jsem si rady.  Jednala jsem zbrkle, mé úsudky byly zbrklé.  Jsem ohnivé znamení a Peťa mi ukázala jak s tím pracovat, což často využívám nejen ve své práci, každodenně pracuji s lidmi, ale i v soukromém životě.

 

Spolupráce s Peťou je velice příjemná. Peťa vždy navodí přátelskou a pohodovou atmosféru. Vše je naprosto přirozené a přichází k Vám jako by samo. Nemáte pocit, že Vám někdo něco předkládá a vnucuje, vždy jsem měla pocit, že jsem si na hodně věcí přišla sama. Ale nebýt Peti, nepřišla bych na to. Díky tomuto perfektnímu a profesionální přístupu tyto myšlenky natrvalo zůstávají v mé mysli.  Peťa mi dala pocit sebevědomí při přístupu ke mně samotné, což mi v poslední náročné době dost chybělo. Dala mi i pocit sebevědomí při jednání s lidmi. Což je velice důležité. Získala jsem klid a umění mluvit a používat slova.

Služby Peti jistě vyhledám i do budoucna. Jsem si tím naprosto jistá. Ještě neznám ani minimum toho co bych chtěla znát a pochopit v tomto oboru. Jsem si jistá , že Peťa mi ukáže cestu v síle koučinku i v odpočinkové meditaci.

Rozhodně Peťu doporučuji. Její profesionální, milý a přátelský přistup  je nezapomenutelný a velice mi pomohl. Její meditace jsou velice odpočinkové a plné klidu a podpory. Což velice oceňuji. Po každé meditaci jsem plna klidu a pohody na dlouho dobu dopředu.

Petra Řehořová

personalista, mzdová účetní

Atrea s.r.o.

petra-rehorova.jpg

Moje služby

bottom of page